Gül Özel Erkek Yüksek Öğrenci Yurdu
Hakkımızda
Burdasınız: Anasayfa / Hakkımızda

Ofis

Rıfat Eravşar

Müdür

Yurt Hakkında

Odalarımız

Yurt-pansiyon modeli ile bir ilk olan yurdumuz değerli öğrencilerimizin temel ihtiyaçlarının yanında sosyal ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.35 adet daire içerisinde bulunan 70 oda ile yurdumuzda 210 öğrenci kalabilmektedir.
70 m2'lik her dairede altı bölüm vardır: 3'er kişilik 2 oda (yatakhane), balkon, çalışma odası, tuvalet ve soğuk su lavabosu, banyo ve sıcak su lavabosu.
Her dairede çamaşır makinesi ve her koridorda ütü odası bulunmaktadır.
Bir odada en fazla üç kişi, bir dairede en fazla altı kişi kalmaktadır ve güvenliğiniz için odalara kart okuyucu ile girilebilmektedir.
Altı kişilik dairede her öğrencinin kendine ait çalışma masası ve elbise dolabı vardır.
Odalarda internet hizmetiyle bilginize bilgi katabilirsiniz.
24 saat sıcak su hizmeti mevcuttur.
Başta Erciyes Dağı olmak üzere Kayseri'nin eşsiz doğa manzarasıyla çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Konferans Salonu

Sosyal etkinlikler, eğitim seminerleri ve konferanslar için 300 m2'lik - 250 kişilik bu güzel mekan sizlerin hizmetinizdedir.

Eğitim ve Seminerler

Yurdumuzda Kişisel Gelişim seminerleri ve temel değerler eğitimi gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimiz, öğrencilerimizin psiko – sosyal ihtiyaçları göz önünde tutularak gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimizdeki amaç; öğrencilerimizin kendilerine ve çevresine daha faydalı birer birey olmaları, dersleri için harcamış oldukları zaman dilimini daha sistemli şekilde değerlendirebilmeleri, topluma uyumlu birey olmaları için gerekli olan adımları deneyimli eğitmenlerle paylaşarak, öğrencilerimizin tüm sorunlarına çözüm yollarını göstermek ve kendileri ile barışık, başarılı, sistemli ve uyumlu birey olmalarını sağlayarak yaşam motivasyonlarını arttırmaktır.

Spor Salonları

Yurdumuzda bulunan 225 m2 kullanım alanlı 30 kişilik kapalı spor salonunda öğrencilerimiz tüm spor aletlerinden ücretsiz faydalanabilmektedir. Kilo alma, kilo verme, kas geliştirici ekipmanlar, masa tenisi ve koşu bandı spor aletlerimizden bazılarıdır.

Yüzme Havuzu

Yarı olimpik yüzme havuzumuz ücretsiz olarak öğrencilerimizn hizmetindedir.
Belirli periyotlarla anlaşmalı doktorlarımız sağlık hizmeti için yurdumuza gelecektir.


NOT: Yurtta kalan öğrencilerimizin tamamı %50 bursludur ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.